nauczycielbadacz

nauczanie

Dyplom ukończenia szkoły JEB / EDI – uzyskanie uznanych kwalifikacji pedagogicznych

Jeśli chcesz uczyć w dziedzinie ICT (technologii informacyjnych i komunikacyjnych) nauczyciele JEB / EDI; Dyplom w zakresie technologii komunikacji informacyjnej zapewni umiejętności i kwalifikacje w celu odbycia szkoleń, uczelni lub handlu.

Nauczyciele JEB & rsquo; Kurs dyplomowy jest także odpowiedni dla tych, którzy obecnie nauczają, kształcą się lub pracują w środowisku edukacyjnym lub handlowym i chcą osiągnąć kwalifikacje w celu potwierdzenia zrozumienia zasad i praktyki nauczania. Uczestnicy nauczycieli JEB & rsquo; Kurs Diploma zdobędzie umiejętności i wiedzę na temat nauczania TIT w środowisku wspierającym z doświadczonymi profesjonalistami. Nauczyciele JEB & Rsquo; Dyplom Diploma Technologii Komunikacji Informacyjnej jest uznawany przez FAS w Krajowym Rejestrze Trenerów.

Cel szkolenia

Celem nauczycieli JEB; Dyplom Umiejętności w Technologii Informatycznej jest wykazanie zrozumienia zasad edukacji i praktyki nauczania i stosowania umiejętności i wiedzy do otoczenia w klasie. Kurs JEB stanowi okazję dla osób, które uczą się potwierdzić swoje doświadczenie i uzyskują cenne teoretyczne spostrzeżenia w celu zwiększenia ich umiejętności nauczania.

 

Zawartość kursu

JEB – Zasady i praktyki edukacyjne

Zasady i praktyki w zakresie edukacji w zakresie edukacji mają na celu zapewnienie uczniom kształcenia pozainteresowanego z umiejętnościami niezbędnymi do skutecznego nauczania umiejętności informatycznych i komputerowych.

* Zasady uczenia się

* Proces uczenia się

* Rozwijanie własnych ćwiczeńJJ – Praktyka edukacyjna: Umiejętności ICT

W tej dziedzinie studenci docenią rozwój ICT i zarządzają zasobami edukacyjnymi w zakresie TIK. Opracują materiały dydaktyczne dla wybranych aplikacji.

* Zarządzanie środowiskiem uczenia się

* Przygotowanie zasobów edukacyjnych ICTJB – stosowanych zasad edukacji w zakresie ICT

 

Opracowanie projektu dydaktycznego obejmującego analizę potrzeb szkoleniowych, schemat pracy, plany lekcji oraz materiały szkoleniowe. Prezentacja lekcji podczas sesji treningowych.

Nauczyciele z H Dip Ed lub B Ed są uprawnieni do zwolnienia z zasad i zasad edukacji (EPP).

Więc dlaczego nie zbadaj możliwości, które możesz wykorzystać w uznanych kwalifikacjach nauczycielskich JEB / EDI Teachers & Rsquo; Dyplom w dziedzinie technologii informacyjnych kurs da ci.