nauczycielbadacz

nauczanie

Czy jesteś bezrobotnym nauczycielem?

To jest tragedia, co dzieje się w naszych lokalnych okręgach szkolnych. Kryzys budżetowy wyczerpuje miejsca pracy w sektorze publicznym w szybkich stadiach. Układy zbiorowe nie są już dostępne w wielu stanach. Jeśli jesteś bezrobotnym nauczycielem, a twoja umowa nie została odnowiona, mogę się z Tobą współczuć, ja także stałem się bezrobotnym nauczycielem.

Niedawno na antenie NPR, Sean Cavanagh, który zajmuje się polityką oświatową na rzecz edukacji w Tygodniach, wywiady z obecnymi cięciami. Pan Cavanagh podzielił się tym, w Milwaukee, 354 nauczycieli zostanie zwolnionych, w Chicago tysiąc. Ogółem szacunkowe zwolnienia dla pracowników szkół wynosiły około 60 000 osób. Trudno jest owinąć głowę wokół tego, co dzieje się z naszymi dziećmi na całym świecie.

Jak wyobrażasz sobie wyzwania związane z oceną, wzrostem liczby uczniów zagrożonych i przepełnionymi zajęciami, czy możesz sobie wyobrazić, co rośnie wzrost bezrobotnych nauczycieli? Dzieci nie miały poparcia, na które zasługują w wielu stanach, zanim nastąpiły takie zwolnienia.

Kiedy stałam się bezrobotnym nauczycielem, natychmiast zacząłem szukać innych opcji. Bycie zaradnym to umiejętność nauczyliśmy się opanować. Nie chciałem być ofiarą politycznych programów i spowolnienia gospodarczego. Przejąłem kontrolę nad moim przeznaczeniem i ekonomią. Wierzyłam w moją godność i nie pozwoliłam na sabotowanie rozmów.

To było straszne na początku muszę przyznać, zostawiając moją pracę nauczycielską, moje świadczenia i moich studentów. Istnieją jednak inne sposoby, jeśli zdecydujesz się wyjść poza strefę komfortu, w której możesz wykorzystać swoje kreatywne talenty i umiejętności komunikacyjne do obsługi innych. Mogę z wami podzielić się staraniami, próbując czegoś nowego, była ulga w porównaniu z trudem finansowym i martwiąc się, jak moja rodzina i ja przeżyjemy. Czy nie zawsze uczesz swoich uczniów, bo nie bój się próbować nowych rzeczy i że mogą być cokolwiek chcą być? & Rdquo; Cóż, to samo dotyczy ciebie.

Czy kiedykolwiek marzyłeś o pisaniu własnej książki? Lub pomaganie więcej dzieciom na całym świecie? Chcesz podróżować gdzieś, ale nie mogła być z powodu harmonogramu szkoły? Czy kiedykolwiek czułeś się nauczycielem, który nie byłeś właściwie kompensowany przez cały czas i oddanie, które wprowadziłeś? Wiem, że tak.

Naszym celem nauczycielem jest poprawa jakości życia dzieci. Jeśli jesteś bezrobotnym nauczycielem, masz inne możliwości.

Co jeśli wam powiedziałem, wiedziałem jakiś sposób? Ten nowy sposób zepsu ci twój umysł. Będziesz mógł pracować nad własnym harmonogramem, wykorzystując moc internetu. Jesteś już doświadczonym internetem. Nie ma więcej późnych nocy korekty dokumentów, obowiązków autobusowych czy kontaktów z nieobecnymi rodzicami. Nie więcej nauczycieli & rsquo; Pokojowe plotki, aby przeciągnąć Cię w dół lub martwić się, czy trzeba wypełnić raport o prześladowaniu przez cyberprzestępców.

Zamiast być bezrobotnym nauczycielem możesz zostać właścicielem firmy, zamiast pracować w domu lub gdziekolwiek chcesz, o ile nie ma dostępu do internetu. Możesz wykorzystać swoje umiejętności i talenty, które masz już, budować na nich i generować swoje poprzednie roczne wynagrodzenie w ułamku czasu. Odkryłem, że ludzie robią moje poprzednie roczne zarobki o 10 rano. Wytworzyli ten dochód, gdy spali.

Nigdy nie wiedziałem, że ten świat istniał z murów klasowych. Ciągle uczymy, ale moja publiczność jest inna. Teraz mam na celu pomóc milionom dzieci na całym świecie.

Poświęć trochę czasu na zbadanie dostępnych opcji. Skontaktuj się ze mną, jeśli chcesz się dowiedzieć więcej. Dziękuję za inspiracje i uprawnienia tylu dzieci i stworzenie lepszego świata.